Kontakty

O NÁS 

Sme obchodná firma, ktorá bola založená v roku 1992. Dnes prevádzkujeme maloobchodné multibrandové predajne pod názvom
no LIMIT fashion - DzinyOdevy.sk.
no LIMIT fashion je predajca kvalitné a trendové módy od nemeckých, českých a slovenských výrobcov.
Zastupujeme značky STREET ONE, CECIL, Street One MEN, s.Oliver, Lerros, Tom Tailor, Andrea Martiny, Redspot, b-young.

Pri nákupe v našom e-shope sa môžete pohodlne posadiť a naplniť svoj nákupný košík svojim osobným štýlom jediným kliknutím. DzinyOdevy.sk posiela trendy oblečenia do tých najkrajších miest Slovenska.

 

 

KONTAKTY E-SHOP

napíšte nám: nolimit@dzinyodevy.cz

zavolajte nám: informácie o produktoch a objednávkach Jakub Fousek +420 731 990 591 

adresa a prevádzkovateľ e-shopu:

no LIMIT trading, s.r.o.

Komenského 40

VLAŠIM 258 01

Česká Republika

 

 

Vitajte na našom webe www.dzinyodevy.sk

Ak hľadáte značku, ktorá je charakterizovaná novátorským a pozitívnym dizajnom kolekcií vyrobených tak, aby bola zaistená najvyššia kvalita, maximálne pohodlie a odolnosť, kde je každý model v kolekcii vytvorený s jediným cieľom - aby sa stal obľúbeným kusom vášho šatníka ...

... tak ste na správnom webe.

 

Street One

Jedna z najúspešnejších módnych značiek v Európe, bola založená v roku 1983 v Nemecku a jej cieľom je navrhnúť a vyrábať odevy pre mužov a ženy. Jedinečný štýl a módne prvky sú obsiahnuté v každom produkte Street One a to za prekvapivo dostupnú cenu. Konkurenčnou výhodou Street One je produkcia 12 kolekcií za rok. Vďaka tomu nájdu zákazníci Street One vo svojej predajni vždy aktuálne trendové odevy.

 

Cecil

Dámske odevy vyznačujúci sa kvalitou a perfektným strihom až do najväčších veľkostí. CECIL sú odevy nositeľné v bežnom živote, ľahké na údržbu a pohodlné. CECIL je ako zákazník: autentický, zvedavý, úprimný a vždy aktuálne. Vynikajúca rýchlosť CECIL v realizácii módnych trendov umožňuje reinterpretovat aktuálne módne trendy pre svojho zákazníka. Cecil je hrdý na svoje mesačné kolekcie, pre ich módnosť, vysokú kvalitu a samozrejme vynikajúce CECILovský strih.

 

Objavte našu aktuálnu ponuku práve teraz a objednajte si ľahko z pohodlia domova!